Vi er en totalleverandør på infrastruktur og tjenester - men den personlige kontakten er viktigst for oss!

I et marked hvor salg, service og support er blitt elektroniske begreper, ønsker vi å holde godt fast i den menneskelige faktoren. Snakk ansikt til ansikt med en som kan sakene sine og kjenner dine behov. Da er du trygg.

HVEM ER VI?

Kjell Iversen
Daglig leder / Salgssjef
kjell@cas.no93 46 63 66
Robert Skutle
Salg
robert@cas.no92 84 10 13
Grethe Paulshus
Salg
grethe@cas.no92 25 25 55
Sara Dahlmann
Salg
sara@cas.no90 29 59 70
Tom Christoffersen
Forhandleransvarlig / Salg
tom@cas.no91 72 36 20
Joakim Roer
AV-spesialist / IT-konsulent
joakim@cas.no41 47 53 63
Steffen R.Thamdrup
Senior IT-konsulent
steffen@cas.no93 02 44 30
Erik Thorvaldsen
Servicesjef
erik@cas.no92 62 03 65
Geir-Ove Sørensen
Backoffice / Logistikk
geir-ove@cas.no91 82 41 39
Anne Grøndahl
Backoffice / Økonomi
anne@cas.no95 80 00 39
kontakt@cas.no