Vi er en totalleverandør på infrastruktur og tjenester - men den personlige kontakten er viktigst for oss!

I et marked hvor salg, service og support er blitt elektroniske begreper, ønsker vi å holde godt fast i den menneskelige faktoren. Snakk ansikt til ansikt med en som kan sakene sine og kjenner dine behov. Da er du trygg.

HVEM ER VI?

Vidar Jensen
Daglig leder/ IT-ansvarlig
vidar@cas.no
Morten Mathisen
Innkjøpssjef
morten@cas.no
Tom Christoffersen
Forhandleransvarlig
tom@cas.no
Stein Norstad
Salg
stein@cas.no
KJell H. Iversen
Salg
kjell@cas.no
Frank Ivar Hansen
Salg
frank@cas.no
Denis Akadimah
Salg
denis@cas.no
Erik Thorvaldsen
Servicesjef
erik@cas.no
Joakim Roer
Junior IT-konsulent
joakim@cas.no
Steffen R.Thamdrup
Senior IT-konsulent
steffen@cas.no
Øystein Høgberg
Økonomiansvarlig
oystein@cas.no
Anisa Khan
Backoffice/Økonomi
anisa@cas.no
kontakt@cas.no